Делегації західних партнерів відвідали Харків

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Квітня 2024, 10:50

Делегації західних партнерів відвідали Харків
Делегації західних партнерів відвідали Харків. Джерело фото: t.me/ihor_terekhov/1221

Делегації представників Данії, Естонії, Франції, Швеції та високопосадовців ООН відвідали Харків.

Про це 21 квітня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. 

«Організація візиту потужної міжнародної делегації послів Данії та Естонії, заступників дипломатичних місій Франції, Швеції та високопосадовців ООН до нашого міста має величезне значення для всіх нас», – написав очільник міста. 

Він зазначив, що одна річ знати, що коїться у Харкові, і зовсім інша — бачити своїми очима руїни Північної Салтівки, вщент зруйновані цивільні обʼєкти і разом з містянами переживати за своє життя під постійними повітряними тривогами. 

«Ми презентували делегатам конкретний план відновлення нашої теплової інфраструктури. Адже знаємо напевно, яке устаткування необхідне для того, щоб більш-менш стало пройти наступний опалювальний сезон, і хто вже зараз може його нам поставити», – заявив Терехов.

Він зазначив, що має повне взаєморозуміння з партнерами щодо потреб, і Харків дуже розраховує на дієву та своєчасну підтримку.

«Тільки разом ми зможемо підготувати наше місто до цієї зими та забезпечити надійний захист неба над Харковом», – наголосив Терехов.

Як писала АрміяInform, минулої доби Харківщина була вкотре атакована російськими окупантами. Так, увечері 20 квітня військові рф скинули керовані авіабомби на прикордонний населений пункт Золочівської громади Богодухівського району Харківської області, рятувальники дістали з-під завалів чоловіка.

https://armyinform.com.ua/2024/04/21/delegacziyi-zahidnyh-partneriv-vidvidaly-harkiv/