День вышиванки: поздравления в прозе и открытки

В этом году 16 мая в Украине отмечают День вышиванки. Этот праздник каждый год отмечают в третий четверг мая. Оно не имеет фиксированной даты. В этот день украинцы заменяют вышиванкой повседневную одежду. Также принято отправлять открытки и поздравления друзьям, коллегам и родным.

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Поздравления с Днем вышиванки

У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

***

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

***

Вітаю із чудовим святом самобутньої, неповторної, мальовничої української культури — із Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Бажаю зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни.

***

Вітаю з важливим українським святом, Днем вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!

***

Нехай День вишиванки зітре кордони та об’єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення. Бажаю зміцнення української ідентичності заради процвітання України!

Открытки ко Дню вышиванки

Источник: v24.com.ua

Поделиться

Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Источник