Дмитро Кулеба обговорить з міністрами G7 надання Україні додаткових Patriot та інших систем ППО

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2024, 11:11

Ілюстративне фото

17-19 квітня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Італію для участі в міністерській зустрічі «Групи семи».

Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ України.

«Ключовими темами переговорів стануть термінове надання Україні додаткових батарей Patriot та інших систем ППО для захисту від російського терору, протидія співпраці російського та північнокорейського режимів, використання заморожених російських активів для підтримки України», — йдеться у пресрелізі.

Також глава МЗС візьме участь в спеціальній сесії, присвяченій зміцненню міжнародної підтримки України.

Дмитро Кулеба проведе низку двосторонніх переговорів, зокрема з главами дипломатій Великої Британії, Італії, Канади, Німеччини, Франції, Японії, США, ЄС і Генеральним секретарем НАТО.

Як повідомляла АрміяInform, Європарламент відмовився схвалювати бюджет Ради ЄС, поки Україні не дадуть додаткові ЗРК Patriot.

13 квітня Німеччина оголосила про передачу додаткового ЗРК Patriot для України. Згодом Дмитро Кулеба закликав Норвегію допомогти з додатковими ЗРК Patriot.

https://armyinform.com.ua/2024/04/17/dmytro-kuleba-obgovoryt-z-ministramy-g7-nadannya-ukrayini-dodatkovyh-patriot-ta-inshyh-system-ppo/