Еліна Світоліна: після US Open відчуваю, що моє тіло не було на 100% здоровим

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна розповіла про проблеми, які їй доводиться долати після торішніх виступів на мейджорах:

«Я думаю, що у моїй кар’єрі було три етапи. До моєї вагітності, коли я грала, у мене ніби не було серйозних травм. Так, щось боліло тут і там, але нічого серйозного.

Потім, коли я повернулася, то головним був ментальний аспект, щоб знову бути у грі, бути готовою до матчів. Насправді, саме тут (на Ролан Гаррос) минулого року я вперше відчула біль у кісточці. Далі просто все пішло не дуже добре, і після US Open я змушена була зупинитись.

З того часу я відчуваю, що моє тіло не було на 100% здоровим. Щодня справи то вгору, то вниз. Мені потрібно з цим розбиратися разом із моїми фізіотерапевтами, лікарями, з моїм тренером теж. Скільки потрібно тренуватись, скільки я можу витримати. Тому є дуже добрі дні, а є дні не такі добрі.

Пошук хорошого тренера, людини, яка тобі допомагає – це завжди процес. І він нелегкий, тому що ви багато часу проводите разом, важливо знайти таку людину, яка може сприйняти хороші коментарі, а часом і різкі. Удачі та невдачі теж можуть стати випробуванням.

Я не можу сказати, що кожен день чудовий, але це процес. Те, що ми намагаємось отримати з цього максимальний результат – це також робота. Після 1,5 років роботи, як я тренуюсь із Рамоном, я відчуваю, що ми намагаємося шукати те, що працює для мене.

Знову ж таки, це не дається легко через мої проблеми з травмами. Тому і тренеру нелегко все побачити і пристосуватися до всього. Тож у нашій співпраці є лише потроху. І я рада, що після важких поразок та всієї роботи ми все це долали. Я сподіваюся, що така наша співпраця триватиме» – цитує українку Трибуна


Источник