Генштабу ЗСУ доручено завершити процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Травня 2024, 18:49

Бронювання військовозобов’язаних за списками, що надійшли до Генерального штабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими ГШ ЗСУ.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 24 травня, повідомляє пресслужба уряду.

Змінами до постанови №76 від 8 травня уряд передав функції перевірки списків на бронювання, яку раніше здійснював Генштаб, Міністерству оборони України.

Водночас на момент ухвалення рішення на перевірці Генштабу перебували  списки, оформлені та подані раніше. Щоб не сповільнювати процес бронювання, Кабінет Міністрів підтримав рішення, яке дозволяє Генштабу завершити опрацювання таких списків.

«Рішення Генштабу щодо таких погоджень буде чинним, на його підставі здійснюватиметься бронювання військовозобов’язаних. Органам, що подавали списки, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони. Це разове рішення й, акцентую, стосується лише списків на погодження, які надійшли до Генштабу до 10 травня», – пояснив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Як повідомляла АрміяInform, у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки.

Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання військовозобов’язаних працівників на період мобілізації та на воєнний час.

https://armyinform.com.ua/2024/05/24/genshtabu-zsu-dorucheno-zavershyty-proczeduru-pogodzhennya-spyskiv-na-bronyuvannya-yaki-nadijshly-do-10-travnya/