Grand Expert-2024. Ролан Гаррос. День одинадцятий. Матчі для прогнозів

Ми продовжуємо наш традиційний конкурс експертів до другого Великого Шлему сезону – Ролан Гаррос -2024. В якості призів  – офіційні рушники, якими користуються гравці змагань.  Заохочувальні призи для тих, хто посяде 2 місце (тренувальний рушник) та 3 місце (сумка для шопінгу) з логотипом турніру. Спеціальний подарунок для переможця та призерів – тенісний м’яч з автографом переможниці турніру Roland Garros 2010 року в одиночному жіночому розряді – італійки Франчески Скьявоне (на фото)

Взяти участь може кожен, сплативши внесок 124 грн. (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»).  Треба лише  зареєструватись (для тих, хто вперше приймає участь в конкурсі) , та щодня в коментарях під конкурсними матчами додавати свій прогноз. Правила лишились тими ж.

На другому тижні для прогнозів надаються 5 матчів. Очки за кожен прогноз – подвоюються.

День одинадцятий. Дедлайн –  5 червня, 12-00 за київським часом.

1. (12)Ясмін Паоліні (Італія) – (4)Єлена Рибакіна (Казахстан)
2. Мірра Андреєва – (2)Арина Соболенко
3. (4)Александр Зверєв (США) – (11)Алекс де-Мінаур (Австралія)
4. (11)Болеллі/Вавассорі (Італія) – (3)Рам(США)/Солсбері (Великобританія)
5. (1)Гранольєрс(Іспанія)/Себальос(Аргентина) – Махач(Чехія)/Чжан (Китай)

!!Як завжди, залишаємо прогнози в коментарях. Щоб змінити прогноз – треда не виправляти, а написати новий – а як відповідь до першого. При будь якому форс-мажорі, надсилайте прогнози на почту ukrainiantennisportal@gmail.com!!


Источник