Grand Expert-2024. Вімблдон. День деcятий. Матчі для прогнозів

Ми продовжуємо наш традиційний конкурс експертів до третього мейджору сезону – Вімблдон -2024. В якості призів  – офіційні рушники, якими користуються гравці змагань.  Заохочувальні призи для тих, хто посяде 2 місце (рушник для обличчя) та 3 місце (рушник для рук) з логотипом турніру.

!!!!Спеціальний подарунок для переможця та призерів тенісний м’яч з автографом видатного французького тенісиста та чоловіка Еліни Світоліної – ГАЕЛЯ МОНФІСА!!!!

Взяти участь може кожен, сплативши внесок 124 грн. (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»).  Треба лише  зареєструватись (для тих, хто вперше приймає участь в конкурсі) , та щодня в коментарях під конкурсними матчами додавати свій прогноз. Правила лишились тими ж за виключенням нововведення Ва-банк для фіналів.

!!На другому тижні для прогнозів надається 5 матчів. Очки за кожен прогноз подвоюються!!

День 10. Дедлайн –  10 липня, 13-00 за київським часом.

1. (9)Алекс де-Мінаур (Австралія) – (2)Новак Джокович (Сербія)
2. (25)Лоренцо Мусетті (Італія) – (13)Тейлор Фрітц (США)
3. (13)Альона Остапенко (Латвія) – (31)Барбора Крейчикова (Чехія)
4.  (1)Се(Тайвань)/Мертенс(Бельгія) – (11)Гауфф (США) /Пегула (США)
5. (1)Гранольєрс(Іспанія)/Себальос(Аргентина) – (8)Гравець (Німеччина)/Пютц (Німеччина)

!!Як завжди, залишаємо прогнози в коментарях. Щоб змінити прогноз – треда не виправляти, а написати новий – а як відповідь до першого. При будь якому форс-мажорі, надсилайте прогнози на почту ukrainiantennisportal@gmail.com!!


Источник