Grand Expert-2024. Вімблдон. День дев’ятий. Матчі для прогнозів

Ми продовжуємо наш традиційний конкурс експертів до третього мейджору сезону – Вімблдон -2024. В якості призів  – офіційні рушники, якими користуються гравці змагань.  Заохочувальні призи для тих, хто посяде 2 місце (рушник для обличчя) та 3 місце (рушник для рук) з логотипом турніру.

!!!!Спеціальний подарунок для переможця та призерів тенісний м’яч з автографом видатного французького тенісиста та чоловіка Еліни Світоліної – ГАЕЛЯ МОНФІСА!!!!

Взяти участь може кожен, сплативши внесок 124 грн. (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»).  Треба лише  зареєструватись (для тих, хто вперше приймає участь в конкурсі) , та щодня в коментарях під конкурсними матчами додавати свій прогноз. Правила лишились тими ж за виключенням нововведення Ва-банк для фіналів.

!!На другому тижні для прогнозів надається 5 матчів. Очки за кожен прогноз подвоюються!!

День 9. Дедлайн –  9 липня, 13-00 за київським часом.

1. (1)Яннік Сіннер (Італія) – (5)Данило Медведєв
2. (7)Ясмін Паоліні (Італія) -(19)Емма Наварро (США)
3. Лулу Сан (Нова Зеландія) – Донна Векич (Хорватія)
4.  (3)Карлос Алькарас (Іспанія) – (12) Томмі Пол (США)
5. (8)Крейчикова (Чехія)/Зігмунд (Німеччина) – (12)Чжан (Китай)/Кудерметова

!!Як завжди, залишаємо прогнози в коментарях. Щоб змінити прогноз – треда не виправляти, а написати новий – а як відповідь до першого. При будь якому форс-мажорі, надсилайте прогнози на почту ukrainiantennisportal@gmail.com!!


Источник