Grand Expert-2024. Вімблдон. День одинадцятий. Матчі для прогнозів

Ми продовжуємо наш традиційний конкурс експертів до третього мейджору сезону – Вімблдон -2024. В якості призів  – офіційні рушники, якими користуються гравці змагань.  Заохочувальні призи для тих, хто посяде 2 місце (рушник для обличчя) та 3 місце (рушник для рук) з логотипом турніру.

!!!!Спеціальний подарунок для переможця та призерів тенісний м’яч з автографом видатного французького тенісиста та чоловіка Еліни Світоліної – ГАЕЛЯ МОНФІСА!!!!

Взяти участь може кожен, сплативши внесок 124 грн. (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»).  Треба лише  зареєструватись (для тих, хто вперше приймає участь в конкурсі) , та щодня в коментарях під конкурсними матчами додавати свій прогноз. Правила лишились тими ж за виключенням нововведення Ва-банк для фіналів.

!!На другому тижні для прогнозів надається 5 матчів. Очки за кожен прогноз подвоюються!!

День 11. Дедлайн –  11 липня, 13-00 за київським часом.

1. Донна Векич (Хорватія) – (7)Ясмін Паоліні (Італія)
2. (31)Барбора Крейчикова (Чехія) – (4)Єлена Рибакіна (Казахстан)
3. (1)Гранольєрс(Іспанія)/Себальос(Аргентина) – (15)Перселл(Австралія)/Томпсон(Австралія)
4.  Хелліовара(Фінляндія)/Паттен(Великобританія) – (9)Скупські (Великобританія)/Вінас (Нова Зеландія)
5. (7)Зелінські(Польща)/Се(Тайвань) -Дж.Маррей(Великобританія)/Таунсенд(США)

!!Як завжди, залишаємо прогнози в коментарях. Щоб змінити прогноз – треда не виправляти, а написати новий – а як відповідь до першого. При будь якому форс-мажорі, надсилайте прогнози на почту ukrainiantennisportal@gmail.com!!


Источник