Канадські інструктори навчають українських новобранців орієнтуванню в густій лісистій місцевості

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2024, 13:36

Інструктори навчальної місії UNIFIER навчають українських новобранців правильному орієнтуванню в густих лісах та в умовах присутності живої сили противника та пасток.

Про це інформує Генштаб ЗСУ, передає АрміяInform.

До програми тренувань входить навчання з навігації та тактики ведення бою в сільській місцевості, що відбувається в рамках багатонаціональної операції ІНТЕРФЛЕКС на території Великої Британії.

Канада давно і ґрунтовно допомагає Україні підвищити свою боєздатність. Так, ще у квітні 2015 року було започатковано операцію UNIFIER, в рамках якої канадці тренували українських військових на території України.

Після широкомасштабного вторгнення Канада із UNIFIER одна з перших приєдналася до операції ІНТЕРФЛЕКС. На сьогоднішній день понад 300 військовослужбовців Збройних сил Канади задіяні в операції UNIFER.

Вони виконують різні функції, від забезпечення навчань, підтримки національного командування, транспортування військової допомоги в Україну в координації з іншими союзниками та партнерами.

Від початку 2022 року Канада виділила понад 8 мільярдів доларів допомоги Україні, у тому числі понад 1,8 мільярда доларів військової допомоги. Минулого місяця Канада оголосила про додаткову допомогу Україні в розмірі 650 мільйонів канадських доларів (близько 482 мільйонів доларів США).

Це включає в себе ракети AIM-7, 155-мм і 105-мм артилерійські боєприпаси, основні бойові танки Leopard 2A4 і броньовану евакуаційну машину, національну вдосконалену зенітно-ракетну систему (NASAMS) з відповідними боєприпасами, 39 броньованих машин бойової підтримки, протитанкову зброю, стрілецька зброя, гаубиці M777 та пов’язані з ними боєприпаси, камери безпілотників з високою роздільною здатністю та зимовий одяг.

Раніше АрміяInform повідомляла, що британець, який воював на боці України, виграв суд проти росії через жорстоке поводження в полоні.

https://armyinform.com.ua/2024/04/13/kanadski-instruktory-navchayut-ukrayinskyh-novobrancziv-oriyentuvannyu-v-gustij-lisystij-misczevosti/