Канадські інструктори вчать українських бійців бою в міських умовах

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Травня 2024, 21:07

Канадські інструктори та інструкторки навчальної місії ЮНІФАЄР працюють в команді й тренують українських новобранців на території Великої Британії в рамках багатонаціональної операції ІНТЕРФЛЕКС, щоб вони вміли захистити один одного та виконати завдання під час зачистки міста.

Про це повідомив 7 травня Генеральний штаб ЗСУ.

Робота в команді – це складна навичка – одна з багатьох, яких навчаються військовослужбовців ЗСУ.

Канада давно і ґрунтовно допомагає Україні підвищити свою боєздатність. Так, ще у квітні 2015 року було започатковано операцію UNIFIER, в рамках якої канадці тренували українських військових на території України.

Після повномасштабного вторгнення Канада із UNIFIER одна з перших приєдналася до операції ІНТЕРФЛЕКС. І зараз понад 300 військовослужбовців Збройних сил Канади беруть участь в операції UNIFER.

Вони виконують різні функції, від забезпечення навчань, підтримки національного командування, транспортування військової допомоги в Україну в координації з іншими союзниками та партнерами.

Від початку 2022 року Канада виділила понад 8 мільярдів доларів допомоги Україні, у тому числі понад 1,8 мільярда доларів військової допомоги. Минулого місяця Канада оголосила про додаткову допомогу Україні в розмірі 650 мільйонів канадських доларів (близько 482 мільйонів доларів США).

«ЗСУ вдячні за підтримку та допомогу Канаді та Великій Британії», — сказано у дописі Генерального штабу.

Як повідомляла АрміяInform, військові зі складу Сил оборони України пройшли курс бойової підготовки у Франції.

https://armyinform.com.ua/2024/05/07/kanadski-instruktory-vchat-ukrayinskyh-bijcziv-boyu-v-miskyh-umovah/