Публічне протистояння набирає обертів.
29 грудня 2024, 12:05
Португальський нападник аравійського Ан-Насра Кріштіану Роналду напередодні під час участі в Дубайській міжнародній спортивній конференції порівняв рівень ліг Саудівської Аравії та Франції, не на користь останньої, чим викликав жваве обговорення у футбольній спільноті.
І оскільки репутації французької першості таким чином було завдано певної шкоди, її очільники не залишились осторонь і виступили з наступним коментарем:
«Лео Мессі теж грає за 38 градусів», — ідеться в дописі в супроводі характерних емодзі «зірки», «прапора Аргентини» та «козла (G.O.A.T.)» на офіційному акаунті Ліги 1 у X.
Leo Messi jugando con 38 grados 🌟🇦🇷🐐 pic.twitter.com/2AWglqm8zk
— Ligue 1 Español (@Ligue1_ESP) December 28, 2024
Нагадаємо, що в цьому сезоні аравійського футболу Роналду за 19 матчів забив 16 голів та віддав три гольові передачі.