Мілітао: Золотий м’яч? Без сумніву, Вінісіусу

Захисник Реала та збірної Бразилії прокоментував виступи напарника.

Вінісіус Жуніор та Едер Мілітао, Getty Images

Вінісіус Жуніор та Едер Мілітао, Getty Images 19 червня 2024, 11:43

Збірна Бразилії активно готується до старту Копа Америка-2024, де в групі зіграє проти Коста-Рики, Парагваю та Колумбії.

Захисник “пентакампеонів” Едер Мілітао після чергового тренування розповів про настрій у команді.

“Ти якось звикає до рутини з партнерами по команді, до того, що робиш те, що тобі подобається, і раптом отримуєш одну з найгірших травм, яку тільки можна отримати.

Сім місяців без гри, далеко від сім’ї, залежність від інших людей! Психіка для цього має бути сильною. Я дуже хотів зіграти на Копа Америка й, слава Богу, я сьогодні тут.

Я дуже радий бути частиною цієї збірної, бачити нових гравців, таких як Беральдо, Бремер, Фабрісіо Бруно… Це чудово мати конкуренцію, це мотивує мене працювати більше.

Зіграти правого захисника? Ні, я навіть не думав про це на цьому турнірі. Я, здається, робив це лише в Сан-Паулу та в іграх за Порту. Це позиція, до якої я не пристосований, я звик грати центральним захисником. Але й без мене в нас є хороші гравці на позиції правого захисника.

Ендрік? Я вже люблю цього хлопця! Це людина з великими моральними якостями, і його любить вся роздягальня.

Носити футболку збірної Бразилії значно важче, аніж це здається. Ми повинні готуватись до перемоги в матчі, незалежно від суперника. Ми робимо все можливе на тренуваннях і слухаємо Доріваля, щоб потім викластись на полі.

Дебютна гра дуже важлива, тому що вона показує, яким буде чемпіонат для нас потім.

Золотий м’яч? Без сумніву, Вінісіусу”, — заявив бразильський виконавець.

Матч Бразилія — Коста-Рика відбудеться 25 червня, о 4:00.

Источник