Навчання наших військових у Британії сприяє зростанню професіоналізму ЗСУ — Дмитро Кліменков

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Травня 2024, 12:26

Навчання українських військових у Великій Британії — це зростання професіоналізму Збройних Сил України.

Про це заявив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час зустрічі з аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні, Комодором авіації Пітером Кракрофтом.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання безпеки, зокрема, підтримку України в контексті триваючої російської агресії. Заступник Міністра оборони висловив подяку за підтримку, яку надає Велика Британія у складний для нашої країни час.

«Ми вдячні за допомогу, яку ми отримуємо від наших міжнародних партнерів. Це зміцнює нашу обороноздатність та покращує спроможність протистояти агресії. Зокрема, навчання українських військових у Великій Британії сприяє зростанню професіоналізму ЗСУ», – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Основною темою обговорення стали питання двостороннього військового співробітництва та подальше зміцнення оборонних зв’язків між країнами, зокрема посилення протиповітряної обороноздатності України.

https://armyinform.com.ua/2024/05/24/navchannya-nashyh-vijskovyh-u-brytaniyi-spryyaye-zrostannyu-profesionalizmu-zsu-dmytro-klimenkov/