Наїнгголан виступатиме за клуб другого дивізіону Бельгії

Гравець повернувся на батьківщину після періоду в чемпіонаті Індонезії.

Раджа Наїнгголан, Getty Images

Раджа Наїнгголан, Getty Images 22 січня 2025, 15:18

Центральний півзахисник Раджа Наїнгголан підписав контракт із Локерен-Темсе, передає офіційний сайт клубу.

Очікується, що за представника другого дивізіону 36-річний бельгієць виступатиме до кінця сезону-2024/25. Гравець перебував у статусі вільного агента з липня 2024 року.

До цього Наїнгголан із кінця листопада 2023-го пограв за індонезійську Бхаянгкару. На його рахунку один гол і три асисти в 10 матчах.

Раджа найбільш відомий виступами за Кальярі, Рому та Інтер у Серії А. Також півзахисник провів 30 поєдинків за збірну Бельгії, відзначившись шістьма голами та трьома асистами.

«Виживання все ще є першочерговою метою Локерен-Темсе, а з талантом і досвідом Раджі Наїнгголана її досягнення, безсумнівно, стане ближчим», — йдеться в офіційній заяві клубу.

Локерен-Темсе після 16-ти зіграних матчів другого бельгійського дивізіону йде 11-м (із 16-ти) у турнірній таблиці. Від зони вильоту команду Ганса Корнеліса відділяють усього три очки.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *