Абдул ⁠degster⁠ Гасанов зяявив, що хоче грати в європейській команді або NAVI, команди так званого СНД він не розглядає

Абдул ⁠degster⁠ Гасанов, нещодавно посаджений на лаву запасних у Team Spirit, розпочав виступ в якості стендіна OG з неочікуваної перемоги над NAVI на весняному фіналі BLAST.

В той час, як всі почали обговорювати проросійські погляди гравця через небажання переїзджати до Сербії, він неочікувано спростував їх в інтерв’ю порталу Pley. Виявилося, що гравець навпаки хоче грати тільки за європейські команди та налаштований на переїзд, але не в проросійську Сербію, а в іншу європейську країну. 

«Я ніколи не казав, що не хочу переїжджати з Росії», — відповів Дегстер, коли його запитали про втрату можливостей через те, як він залишив Spirit, пояснивши, що проблема була у швидкості переїзду, а не в самому переїзді.

«Я щойно сказав своїй організації, що мені погано жити в Сербії. Для мене було неможливим переїхати до Сербії в червні. Вони попросили мене прискоритися, тому я вирішив піти з команди. Мені не дали часу, і я відчув, що якщо зараз покину Росію, мій дім з багатьма речами, яких я не торкався останні три місяці, я не буду почуватися комфортно, не буду в гарній формі«.

На запитання, чи готовий він покинути Росію заради команди, яка базується в іншій країні, Дегстер відповів, що це залежить від пропозицій і що команди «повинні зв’язатися зі мною, і ми повинні поговорити про це». Гравець пояснив, що перехід до міжнародної команди є навіть пріоритетним.

«Це [гра з OG] — шанс для мене показати, що я можу грати в команді, яка розмовляє англійською. Зараз я думаю, що ніколи не приєднаюся до команди СНД», — сказав Дегстер. «Тільки якщо це буде NAVI, бо в інших ситуаціях я віддам перевагу Європі більше, ніж СНД».

Здобувши перемогу над NAVI команда OG довела, що може виходити з групи в Play-off і поставила під сумнів силу та мотивацію чорно-жовтих. Вже сьогодні ввечері NAVI зіграють проти BiG, а OG зіграють з ENCE. 

В разі виграшу NAVI вийде до чвертьфіналу Play-off, а в разі програшу вилетить з турніру. OG в разі виграшу одразу попаде до півфіналу BLAST. 

Читайте також огляд змін у CS:GO від Петрика. Він зробив відео, де детально розібрав новий патч для гри

Источник