Челсі оголосив про підписання Слоніни

Голкіпер долучиться до команди на початку 2023 року.

Гейбріел Слоніна, Getty Images

Гейбріел Слоніна, Getty Images 03 серпня 2022, 10:37

Від моменту появи новини про підтримку України збоку голкіпера американського клубу Чікаго Файр Гейбріела Слоніни до звістки про зацікавленість у його послугах ізбоку лондонського Челсі та мадридського Реалу минуло зовсім небагато часу.

Однак вирішення питання відносно долі цього талановитого 18-річного виконавця було відкладено вже на літню трансферну кампанію, і зрештою навіть чинні чемпіони Іспанії були змушені відійти від справ під потужним тиском ізбоку «синіх».

Перш за все, Челсі переміг у цих перегонах за рахунок великої пропозиції американський стороні — клуб погодився заплатити 15 млн доларів за геть юного виконавця.

Зрештою, залишалось лише дочекатись офіційного оголошення щодо цього переходу, що й відбулось напередодні пізно ввечері.

«Пенсіонери» заявили про підписання шестирічного контракту зі Слоніною, тоді як найближчі півроку гравець проведе в своєму рідному клубі в намаганні гідно завершити з ним сезон МЛС.

[embedded content]

За поточний футбольний рік у Америці гравець виходив на поле 23 рази, пропустивши 28 голів та 10 разів відстоявши «на нуль».

Источник