Челсі отримає 5 млн фунтів від Реала за Азара, незважаючи на його завершення кар’єри

Мадридський гранд продовжує відчувати наслідки підписання бельгійського вінгера влітку 2019 року.

еден азар, getty images

еден азар, getty images 15 травня 2024, 19:56

У жовтні 2023 року зірковий вінгер Еден Азар оголосив про завершення своєї професійної кар’єри футболіста у віці 32 років, проте мадридський Реал й досі відчує наслідки його багатомільйонного трансферу з лондонського Челсі влітку 2019 року.

Як повідомляє The Telegraph, «пенсіонери» отримають за умовами трансферної угоди від «вершкових» щодо бельгійського нападник додаткові 5 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 6 млн євро) в якості бонусів за те, що Реал зумів вийти до фіналу Ліги чемпіонів.

Зазначимо, що загальний пакет щодо переходу Азара в Реал складав понад 130 мільйонів фунтів стерлінгів, більше 40 млн із яких були бонуси в залежності від досягнення тих чи інших командних та індивідуальних результатів. 

За інформацією джерела, у момент переходу Челсі отримав близько 88 мільйонів фунтів стерлінгів за Едена Азара, якому на той час було 28 років, проте для Реала цей трансфер був невдалим: 76 матчів, 7 голів, 12 асистів та дострокове розірвання контракту, після чого — завершення кар’єри гравця.


ᴛᴇʟᴇɢʀᴀᴍ ✉️ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ ▶️ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ 📸 | ꜰᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ📘 

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ FOOTBALL.UA!

Источник