Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

У позаминулому році наш портал разом з брендом Lenovo Legion проводив на фестивалі фінал Бізнес-Ліги, а також легендарний шоу-матч пенсіонерів, де команда, яку зібрали та тренували наші тренери, змогла обіграти шведських грандів з рахунком 16-1.

Офіційна заява організаторів

Друзі, на жаль, ми вимушені повідомити, що наша запланована зустріч на Comic Con Ukraine 2022 переноситься.

На часі — усе, що може наблизити нас до перемоги та миру в кожному куточку України. Мріємо, що вже у вересні 2023 року ми зберемося нашим величезним ком’юніті на Арт Заводі Платформа, приймемо гостей та учасників з різних куточків світу та створимо разом грандіозне свято, як це вміємо робити тільки ми з вами. Попередня дата зустрічі 2-3 вересня. Усі квитки залишаються дійсними на наступний рік.

Низькій уклін нашим захисникам у ЗСУ, ТрО, волонтерам та усім, завдяки кому ми долаємо ворога у цій кривавій війні. Вічна пам’ять усім полеглим героям! Слава Україні!

Источник