Diablo Immortal за два тижні зібрала 8,5 мільйонів скачувань та 24 мільйони доларів прибутку. Левова частка припадає на ринок США

Рольова гра-екшн Diablo Immortal зуміла зібрати колосальні 24 мільйони доларів з понад 8,5 мільйонів завантажень з моменту її запуску по всьому світу і це при тому, що запуск гри у Китаї все ще відкладається. 

За даними Appmagic, Diablo Immortal був найбільш успішним у США: на весь регіон припадає 26% його завантажень. Тоді як на Південну Корею, Бразилію та Японію припадає 11%, 8% і 8% завантажень відповідно. США та Південна Корея дали Blizzard найбільші частки доходу в усьому світі – по 43% і 23%. 

З 24 мільйонами доларів Diablo Immortal став найбільшим глобальним запуском серед ігор серії за всі часи, причому без багатьох країн Азії. У Малайзії, Гонконгу, Макао, Тайвані, Сінгапурі, Філіппінах, Індонезії, В’єтнамі та Таїланді гра вийде лише 23 червня. NetEase відклав запуск гри в Китаї на невизначений термін, тому гравцям у цьому регіоні доведеться почекати трохи довше.

Diablo Immortal викликав суперечки з моменту його запуску, через його важкий ігровий процес, який заохочує гравців платити реальні гроші, щоб досягти успіху. Наразі прогресу гравця перешкоджає рідкісність легендарних дорогоцінних каменів, які дають гравцям суттєві переваги. На жаль, гравцям майже неможливо отримати Легендарний коштовний камінь, не заплативши за нього – і навіть якщо ви заплатите за нього, ви не гарантуєте що вам випаде найкращий камінь.

Наприклад, стример Quin заплатив 25 тисяч новозеландських доларів за один п’ятизірковий легендарний самоцвіт, тому шанси отримати його з першої спроби невеликі.

Розповідаючи про Diablo 4, який всі чекають у наступному році, Blizzard пообіцяла, що там монетизація буде зовсім іншою, але це ще треба перевірити

Источник