Довічний бан для Ceh9 замінили на покарання у 14 діб. Далі стрімер зможе знову проводити трансляції на Twitch

Без перебільшення головний стрімер українського кіберспорту Арсеній Триноженко зміг відстояти свій канал на платформі Twitch. Раніше його було забанено назавжди через регулярні спроби донести до російської аудиторії правду щодо війни в Україні у відповідь на що стример регулярно отримував скарги від росіян.

Після розгляду апеляції Twitch скоротив покарання з довічного до 14 діб з огляду на ситуацію.

Вітаємо, ceh9

Після розгляду справи ми можемо підтвердити, що вам було видано правильне покарання. Однак, враховуючи деталі вашої справи, включаючи каяття, виражене у вашій апеляції, ми вирішили скоротити термін вашого покарання.

Тепер термін дії вашого покарання спливає через 14 календарних днів після його винесення. Після закінчення 14 календарних днів із моменту винесення рішення. Після цього терміну ви зможете знову користуватися нашими послугами. Будь ласка, зверніть увагу, що страйк залишиться на вашому обліковому записі.

Сподіваємося, Арсеній Триноженко і на далі буде робити ту важливу справу, яку він робить зараз. Надзвичайно важливо доносити правду зомбованій норативами про СНД-кіберспорт аудиторії.

Источник