FURIA відкриє кіберспортивний центр у Маямі. Його вартість сягне 1 000 000 доларів США

Бразильський кіберспортивний клуб FURIA планує відкрити в американському Маямі кіберспортивний центр площею близько 1700 квадратних метрів. На його розбудову планується витратити близько 1 мільйона доларів США.

За словами співзасновника клубу Андре Аккарі, проект є першим кроком у планах FURIA щодо глобальної присутності команди у світі. Ця ініціатива передбачає відхід від суто онлайн-формату та перехід до формату, де уболівальники зможуть взаємодіяти з клубом офлайн.  

Проект передбачає комп’ютерний клуб, тренувальну частину для команди, магазин одягу та зону для вболівальників FURIA, де можна дивитися ігри в прямому ефірі безплатно, а фінансування буде відбуватися за допомогою спонсорів та продажів магазину та клубу. 

Новий проект буде сприяти підсиленню позицій клубу в США, бо зараз в команди вже є офіс у штатах. Проте співзасновник проекту каже, що у подальших планах команди відкриття таких комплексів в Бразилії та навіть в Європі, а в далекому майбутньому майже в кожному з найбільших міст світу. 

Подібний центр вже є у команди Complexity, його відкрили у 2019 році. Центр від FURIA заплановано запустити вже восени поточного року. 

Читайте також про те, як безславно припинила свою діяльність новостворена команда Cossacks.

Источник