HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Офіційна заява клубу

Ми раді повідомити, що команда Heroic Counter-Strike підписала контракт з Якобом «jabbi» Нігаард, який негайно приєднається до команди на буткемпі для підготовки до Кельна.

Промова Якоба jabbi Нігаарда:

Я радий приєднатися до Heroic. Для мене це чудова можливість стати частиною цієї команди. Це команда, яка грає в захоплюючий CS, незмінно перебуваючи в топ-5. Я з нетерпінням чекаю, на те, щоб показати, що можу допомогти підняти Heroic ще вище. Це буде нова захоплююча подорож, і Heroic — ідеальне місце для мене, щоб продовжити свій розвиток. Я також знаю багатьох гравців у команді – вони чудові хлопці.

Олівер Валсгаард, керівник відділу кіберспортивних операцій:

З Якобом ми отримуємо одного з найперспективніших молодих гравців у Данії. Йому 18 років, він уже виступав на двох CS:GO Majors. Він дуже зрілий для свого віку, добре спілкується, вміє стріляти. Якоб чудово ставиться до важкої роботи та постійно прагне вдосконалюватися. Ми дуже раді мати його на борту, і ми вважаємо, що він є тим, чого не вистачає, щоб змусити нас постійно боротися за найбільші трофеї.

Багато людей, імовірно, зададуться питанням щодо зміни команди, яка стабільно виступає в топ-10, але в Heroic ми готові ризикнути чимось дуже хорошим, маючи шанс стати найкращими.

Ядро цієї команди є молодим і дуже талановитим, і з нашим сильним лідерством і командою підтримки навколо них ми віримо, що вони будуть однією з найкращих команд світу протягом багатьох років.

Читайте також про те, що Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі після перемоги на турнірі. 

Источник