Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі, сподіваючись зробити «важливий останній крок», щоб стати найкращими у CS:GO

Heroic, попри тріумф на Pinnacle Cup Championship 2022, де команда зайняла перше місце, легко обігравши у фіналі Astralis, наважилася на заміну. З команди звільнено Ісмаїла refrezh Алі.

Гравець пробув у команді майже 500 днів, здобувши чимало титулів, проте команда наважилася на зміни тому, що весь час зупинялася в кроці від перемоги на головних турнірах. 

26 лютого ми оголосили про підписання Ісмаїла refrezh Алі.

11 квітня, всього через 44 дні, Heroic виграв трофей ESL Pro League в епічному стилі. Гравець приніс миттєвий імпакт!

З того часу команда отримала багато чудового досвіду разом як на сервері, так і поза ним. На сервері refrezh допоміг нам не лише виграти ESL Pro League Season 13, а й вийти на етапи плей-офф у PGL Major Стокгольм і PGL Major Antwerp. Лише минулого тижня він підняв трофей чемпіонату Pinnacle Cup разом з рештою команди в Лунді. Закінчивши на високій ноті!

У Heroic наша команда завжди відчувала себе як сім’я, а Ісмаїл вніс величезний внесок в атмосферу та соціальну сторону команди. Він дуже працьовитий, робить божевільні речі на сервері й просто чудовий товариш по команді.

Тож навіщо вносити зміни?

З моменту створення цього складу з 5 осіб ми завжди вірили, що команда здатна на великі речі. Проте протягом останнього року клуб Heroic був дуже конкурентоспроможним у головних турнірах, але ніяк не міг зробити останній найважливіший крок. Тому, незважаючи на всі якості refrezh , ми вирішили, що настав час спробувати щось нове.

refrezh залишиться на контракті з Heroic, поки шукатиме нові можливості. Ми допоможемо йому в будь-який спосіб.

За свою кар’єру 24 річний гравець Ісмаїл refrezh Алі заробив близько 250 тисяч доларів призових. Всі його головні досягнення пов’язані з командою Heroic, а найбільшими перемогами слід вважати його дебют за данців, коли команда перемогла Gambit у фіналі ESL Pro League Season 13, 3-4 місця на Мейджорі в Стокгольмі та останній турнір Pinnacle Cup Championship 2022, коли Heroic виграли призові у 150 тисяч доларів. 

Головні здобутки refrezh 

Читайте також про нову професійну українську команду, яку створив комп’ютерний клуб за заході України. 

Источник