Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa.

Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

ISSAA прославилася завдяки команді HellRaisers на чолі з легендарним IGL Кирилом «⁠ANGE1⁠» Карасьовим, а команда змогла вийти до плей-оф на FACEIT Major London 2018 і отримати статус легенди. ISSAA був зіркою команди, отримавши середній рейтинг 1,10 за весь час перебування у складі. Однак HellRaisers не змогли продовжити свій успіх, оскільки ISSAA покинув команду влітку 2019 року.

Після відходу з HellRaisers він приєднався до OG, та грав з такими гравцями, як Натан «⁠NBK-⁠» Шмітт та Алексі «⁠Aleksib⁠» Віролайнен. Він змагався у команді майже два роки, але результати не виправдовували себе і він пішов.

Звір з Близького Сходу повернувся додому, ми вітаємо @issaa_csgo
у нашому складі з Valorant.

Останньою командою ISSAA⁠ у CS:GO була команда Eternal Fire, він спробував грати в турецькій команді з тіммейтом по HR woxic, але не зміг адаптуватися до Туреччини через проблеми з мовою та вирішив повернутися до своєї країни. В кінцевому підсумку це призвело до його переходу у VALORANT.

Источник