Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

На відміну від Outsiders, які давно знаходяться під санкціями, команда ForZe взагалі не зазнала санкцій через війну в Україні. Вона так і продовжує грати в командній формі та зі своєю назвою. 

Раніше розслідування показали, що ForZe не просто спонсорується ЛУКОЙЛ, а частково належить російському нафтовому гіганту. 

До речі на російськомовній трансляції команда ForZe була підписана своєю звичайною назвою. 

Знімок українськомовної трансляції

Знімок російськомовної трансляції


Коментар Gameinside: Це прозвучить дивно, але ми не підтримуємо таку поведінку Maincast, бо це виглядає якось дрібно для великої студії. Якщо ви хочете щось довести росіянам — зробіть як Weplay та бойкотуйте російськомовну трансляцію, якщо ви хочете доносити правду до росіян, то робіть це на російськомовній трансляції, а так виходить просто загравання з українцями на українській трансляції в той час, як на російській ForZe залишаються ForZe, в такій поведінці немає логики та послідовності. 

Нагадаємо, що ми засуджуємо допуск будь-яких російських гравців до турнірів поки йде війна в Україні. Раніше у нас на сайті вийшла стаття, яка розповідає про команду NAVI, за яких до цього часу грає 20 гравців з російським громадянством. 

Источник