Мегазірка футболу Андрій Шевченко запустив «Спортивний фронт», де буде боротися з будь якою присутністю росіян у спорті

Колишній головний тренер збірної України та справжня легенда футболу Андрій Шевченко разом із 1+1 media запустив проект «Спортивний фронт».

Це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком’юніті до війни в Україні.

Мета кампанії — блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян та всебічна підтримка українського спорту.

«Я вважаю, доки триває війна, жоден російський спортсмен не повинен виступати на міжнародній арені. Сьогодні наші діти позбавлені якоїсь можливості займатись спортом. Сьогодні наші спортсмени позбавлені будь-якої можливості. Сьогодні вмирають наші люди, діти.

Протягом цього часу я багато виступав [з цього приводу]. ФІФА та УЄФА відсторонили російські команди та збірну від міжнародних змагань. Це правильно», — сказав Шевченко.

Цю новину світу спорту ми приводимо на сайті для порівняння спорту і кіберспорту між собою. В той час, як в українському спорті повністю виключили будь-яку співпрацю з росіянами, а головна медійна зірка українського спорту Андрій Шевченко проводить цілу медійну компанію для повної заборони росіян не тільки в Українському, а й у світовому спорті, головна медійна зірка кіберспорту Олександр s1mple Костилєв продовжує грати з росіянами в одній команді, пропагує дружбу з росіянами, а його клуб має у своїх складах майже 20 гравців з громадянством РФ. 

Сподіваємося, як спонсори команди NAVI, так і правоохоронні органи України скоро піднімуть це питання. Так не має бути, поки триває кровопролитна війна в кіберспорті, як і в спорті, немає жодного місця спортсменам із Російської Федерації, принаймні тим, що чітко і публічно не висловили свою позицію, а українська команда не має жодного морального права мати у своєму складі представників країни-агресора, бо це паплюження пам’яті українських воїнів, яки гинуть за нашу незалежність кожного дня. 

Источник