NAVI та Vitality вийшли до фіналу BLAST Premier Spring Final 2022, обігравши своїх кривдників по груповій стадії

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

На початку ігрового дня NAVI змогли впоратися з OG. Обидва колективи грали з гравцями заміни, які ще відносно недавно грали в одній команді Team Spirit і тепер зустрілися один проти одного.

Сильнішою виявилася команда sdy, у той час, як degster тягнув OG як тільки міг, але не впорався через нереальну форму s1mple. Своєю грою Олександр Костилєв у черговий раз довів, що йому немає рівних у нинішньому CS, без нього NAVI стане просто пересічною командою з ТОР-30 рейтингу HLTV. 

Також в черговий раз стало зрозумілим, що Бумич не відігравав жодної значущої ролі в NAVI і його заміна ніяк негативно не відбилася на рівні команди, а думку про те, що в Україні немає гідних гравців у черговий раз було спростовано — sdy грав на рівні ТІР-1 гравця.

У другому матчі Vitality на тоненькому вигризли перемогу у G2, яки поступово набирають форму. Ми дуже здивуємося, якщо в фіналі французи зможуть здолати NAVI, відверто вони показують значно нижчий рівень CS. 

Сітка змагань 

Місця, що вже визначилися

Читайте також про рекорди, які встановили NAVI у матчі проти FaZe. 

Источник