NAVI замінили одного з російських гравців складу з VALORANT на білоруса та планують грати турнір на $200 000

Natus Vincere повідомили, що вони візьмуть участь у великому турнірі з VALORANT — VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers з призовим фондом у $200 000. 

Командний сайт повідомляє, що більша частина чорно-жовтих переїхала до Сербії. Чому? Бо команда складається цілком з росіян та білорусів. Чому частина, ну бо яка різниця — і так прокатить. Тобто керівництво української команди NAVI гадає, що якщо російські клуби можуть не робити ніяких заяв з засудженням Росії та переїжджати до Сербії, то це цілком підходить і команді, яка базується в Україні, країні, яку знищують саме росіяни за допомогою білорусів. 

Окрім цього сайт NAVI повідомляє, що нещодавно в команді відбулася заміна. Ні, не на українця чи європейця. Росіянина Ярослава Jady Ніколаєва було замінено на білоруса Миколу zeddy Лапко. 

До речі, після нашої статті на сайті NAVI з’явилися прапори у росіян та білорусів, але вони чомусь сірого кольору. Даємо підказку — поставте сербські прапори, бо ваші фанати мабуть повні ідіоти.

До того ж в новині на офіційному сайті команди, мабуть, вперше в історії перед нікнеймами гравців немає прапорів. Я то кажуть: «Пацюки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус».

Окупаційний склад NAVI з Valorant виглядає так: 

Артур 7ssk7 Кюршин
Денис dinkzj Ткачов
Михайло Duno Фокін
Кирило Cloud Нехожін
Микола zeddy Лапко

Дмитро SmartSeven Смарцелов (тренер)
Влад TheVs Мороз (менеджер)

Нагадаємо, що нещодавно ми випустили статтю про номінально українську команду NAVI, більшість якої складають російські гравці. Більш того NAVI навіть наймають нових представників Росії та Білорусі після двох з половиною місяців війни. #deoccupationnavi

Источник