NAVI знищили лідерів світового рейтингу з заміняючим українським гравцем та встановили ряд рекордів

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.

Спочатку чорно-жовті просто познущалися з FaZe на власному піку dust2, а потім і зовсім декласували суперників на їх піку inferno, рахунок ледь не вийшов сухим, NAVI перемогли 16-1. 

Цей матч виявив неочікувані речі та встановив виняткові рекорди. Виявилося, що українська команда може не просто вигравати, а знищувати суперника, замінивши «незамінного» російського капітана українським гравцем, кандидатуру якого NAVI не один раз відхиляли, говорячи про те, що в нього «не той рівень і він не підходить команді»

Також стало зрозумілим, що еlectroNic виявився набагато кращим капітаном, ніж був Бумич і можна припустити, що останні ігри чорно-жовті програвали саме через свого колишнього капітана, який лише тягнув команду униз своєю не стабільною грою. 

Також схоже на те, що у цьому матчі NAVI встановили декілька рекордів:

  • Жодного разу за свою історію NAVI не вигравали у FaZe з такою великою різницею по виграним\програним раундам на карті; 
  • Жодного разу за свою історію NAVI не вигравали у FaZe з такою великою різницею по виграним\програним раундам у матчі BO3; 
  • Жодного разу ніхто так не знищував команду, що займає перше місце у світовому рейтингу CS:GO.

Можливо ми щось забули, або навпаки перебільшили, можете виправити нас у коментарях. 

Склад команд

Результати та статистика матчу

Найкращий гравець матчу

Читайте також цікаву статтю від Річарда Льюїса, про те як війна в Україні вплинула на світовий кіберспорт. Ми спеціально переклали її для вас. 

Источник