Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Друга частина гри має зробити Overwatch ще більш масовим та привести до сформованих часом кіберспортивних стандартів, так у новій версії гри змагатися будуть команди з п’яти гравців, на відміну від першого Overwatch, де грали шестірками. 

Ось що відомо про Overwatch 2 на цей час.

  • Гра офіційно вийде 4 жовтня
  • Гра буде умовно безкоштовною
  • У грі будуть сезони, у яких будуть з’являтися нові герої, режими гри, карти та ігрова косметика
  • Можна буде грати на різних платформах, зберігаючи загальний прогрес
  • В грі не буде контейнерів (лутбоксів), замість них обіцяють якусь нову систему отримання предметів через бойовий пропуск, скоріше за все зроблять як у Valorant
  • Новий контент буде виходити кожні 9 тижнів
  • Нові герої будуть виходити раз у два сезони, тобто раз у 4,5 місяці

У 1-му сезоні у грі з’являться Соджорн, Королева Стерв’ятників та герой підтримки, якого ще не продемонстрували, а також нові PvP-бої 5 на 5, оновлені герої, нові поля бою, режими та багато іншого. Також випустять перероблений режим змагання, який відкриє гравцям більше можливостей для покращення ігрового процесу і створить відчуття прогресу. Завдяки переходу до битв 5 на 5 гравці зможуть більшою мірою впливати на перебіг матчів, і у грі також з’являться додаткові системи, які допоможуть вам оцінити ваш внесок у результати кожного матчу. 

У 2-му сезоні у грі з’явиться новий герой-танк, поле бою та набір унікальних образів. Крім того, у 2023 р. продовжиться сюжетна лінія гри з виходом нового PvE-режиму, а також додаванням нових героїв, полів бою та режимів. 

За словами розробників, вони передивилися свою попередню стратегію і, для того, щоб підтримувати життя у грі, будуть частіше випускати нових героїв, карти та інший контент. 

[embedded content] 

До речі скоро починається бета-тест гри, на який можна записатися. Тестування буде проходити з 28 червня по 18 липня. Для участі необхідно заповнити анкету за цією адресою.

Читайте також про те, що в Україні почали приймати передзамовлення на офіційні нові консолі Xbox, на яких також можна буде грати у новий Overwatch 2.

Источник