PGL Major Antwerp 2022 — результати та огляд другого дня турніру

Завершився другий ігровий день стадії претендентів на головному турнірі першого півріччя PGL Major Antwerp 2022. Нагадаємо, що 16 команд зараз грають у форматі швейцарської системи. 8 найкращих пройдуть до стадії легенд, а вісім слабіших залишать турнір.

Після двох днів протистоянь кожна з команд зіграла по три матчі, а отже визначалися перші команди, які або пройшли до легенд, або вилетіли. 

Пройшли до легенд ті команди, що не програли жодного разу за три матчі, такими стали Vitality та G2. Навпаки вилетіли з турніру команди 9z та Renegades. 

Інші команди зараз мають статистику 2-1 або 1-2 та продовжать змагатися завтра. Для того, щоб пройти до легенд треба просто взяти перемоги у трьох матчах, для вильоту треба програти три матчі. 

Статистика команд після двох днів турніру

Результати матчів

Розклад матчів третього дня

Короткий огляд

G2 та Vitality показали дуже впевнену гру, причому якщо від перших це очікували, то Vitality відверто дивують рівнем своєї підготовки. 

Так, вони поки не зустрічалися з топом, але вже зараз видно, що вони набрали набагато кращу форму, ніж в них була на RMR. Дуже погану гру показують американські команди Complexity та Liquid. Здається Америка вже зовсім перейшла на Valorant, а ті гравці, що залишилися не мають нормальної практики та зовсім втратили форму. Скоріше за все ці команди, як це не дивно, не вийдуть до стадії легенд. 

Дуже добре виступають російські команди. Зараз є дуже великий шанс, що всі три команди Outsiders, ForZe та Spirit пройдуть у наступну стадію. Одна команда пройде гарантовано, через те, що вже завтра ForZe заграють з Outsiders і переможець цієї пари потрапить до легенд. Spirit будуть грати з Astralis і також мають непогані шанси.

Дуже цікавим буде матч ENCE проти новачків з Косово Bad News Eagles. Косовари зараз йдуть з рахунком 2-1, що надзвичайно круто для аутсайдерів.

За життя на турнірі будуть боротися молоді mibr, яким будуть протистояти турки Eternal Fire, Американці поборються за те, хто з них точно залишить турнір, також на виліт зіграє команда «пенсіонерів» Imperial проти ще одних новачків з екзотичної Монголії команди IHC

Источник