Riot видасть всі свої ігри на Xbox, а гравці, що придбають Game Pass, отримають круті бонуси, яких не мали на мобілках та ПК

Microsoft схоже запланувала перемогу над Sony за будь-яку ціну. Останнім часом ми постійно чуємо про певні покупки, та колаборації, які зміцнюють позиції американського гіганта. Звісно, головним козирем має стати покупка Blizzard, проте навіть Riot почала підігравати Microsoft.

Так стало відомо, що всі ігри Riot з’являться на Xbox, а всі підписники майкрософтівського Game Pass отримають бонуси в іграх, які не мали користувачі ПК, або мобільних пристроїв (для мобільних ігор).

Наприклад у VALORANT гравці отримають одразу відкритими всіх агентів в той час, як на ПК для їх відкриття потрібно витратити досить багато часу. 


Коментар Gameinside: Давно відомо, що перемагає та платформа, де ігри крутіші і їх більше. Саме за рахунок крутих ексклюзивів Play Station завжди залишалася в лідерах, а Xbox пасла задніх. Дуже схоже на те, що в Microsoft нарешті зрозуміли, що було першим, яйце чи курка. 

Американський гігант перестав топтатися на місці та почав монополізацію ігрового ринку. Вперше в історії Xbox має шанси стати кращою консольною платформою, нарешті перевершивши Sony Play Station. Це може статися вже в найближчі 2-3 роки. 

Читайте також про антирекорди Diablo Immortal.

Источник