Sh4dowehhh розповів про феноменальну суму, яку заплатили за права на російськомовну трансляцію Arlington Major

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.

За словами відомого тренера та аналітика, студія Fissure, яка є казахстанською прокладкою російської студії UCC, заплатила за права 700 тисяч доларів. 

Якщо інформація є вірною, то це дійсно феноменальна цифра, яка не може бути обгрунтована фінансово. Не дивлячись на те, що офіційно молоду студію Fissure фінансує російський букмекер BetBoom, 700 тисяч доларів просто неможливо окупити російськомовною трансляцією, особливо при  наявності лише одного партнера.

За нашою інформацією, зазвичай ціни на цілий російськомовний регіон знаходилися в межах 100-200 тисяч доларів, та навіть такі суми вкладень студіям було дуже складно окупити. 

В нинішній ситуації Fissure не тільки купила права не за ринковою ціною, а ще й поділилася ними з проросійськими ком’юніті кастерами. 

Якщо йти методом виключень, то залишається єдиний логічний варіант, як Fissure змогла купити ці права — російські олігархи знову залили гроші для того, щоб впливати на молодь, яка слідкує за кіберспортом. Переплатили лише тому, що прагнули не допустити ситуації, коли коментувати турніри буде проукраїнський Maincast. 

Слідкуйте за репортажем з PGL Arlington Major та дивіться українськомовні трансляції, які проводить Maincast.

Источник