Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Володимир Велетнюк дуже неоднозначна персона. Довгий час його звинувачували у використанні читів, але розваливши всіх на лані в фіналі National Cybersport League у 2020 році гравець довів, що він просто дуже добре грає. Свій шанс Woro2k отримав, потрапивши до EC Kyiv, але складний характер призвів до конфлікту з власником і гравець покинув колектив. 

В певний момент молода зірка тестувалася у NAVI, а s1mple навіть називав гравця найбільш перспективним молодим гравцем світу, але народженим перемагати не сподобалася поведінка Володимира і його відкинули.

Награвшись у купі напівпрофесійних українських команд, Woro2k зміг потрапити у європейський колектив MAD Lions, де з перемінним успіхом грав до кінця 2021 року. Після закриття клубу його склад продовжив грати разом, поки NAVI не забрали до себе sdy

Команда HauntedFamily в офісі NAVI після перемоги на Logitech NCL 2020. За перемогу в турніру, де брало участь понад 300 команд, HauntedFamily виграли 150 тисяч гривень і то був найбільший виграш у кар’єрі гравця.

На диво, навіть з заміною команда змогла показати найкращий у своїй історії результат, перемігши на великому турнірі, в якому брало участь багато сильних команд. 

У фіналі Woro2k став справжнім ковалем перемоги для своєї команди. Українець показав відмінну гру, на всіх трьох картах в нього була позитивна статистика, а у підсумку він набрав +36 фрагів, ставши MVP матчу та усього турніру. 

Ми давно помітили талановитого гравця, ще за часів київських ланів десь у 2018-2019 роках та були впевнені, що Woro2k розкриє свій талант. Поздоровляємо гравця з першою в житті значною міжнародною перемогою. Впевнені, що це тільки початок. 

Найбільші досягнення Woro2k за кар’єру 

Склади команд

Результат матчу

Статистика матчу 

Найкращий гравець матчу

Найкращі гравці та команди турніру

Сітка турніру

Розподіл призового фонду

Читайте також про Пащу Біцепса, який запустив черговий тренувальний табір, де вчить молодь суміщати кіберспорт і здоровий образ життя. 

Источник