Shroud розповів, що потрібно для того, щоб він залишився на професійній сцені VALORANT

Стрімер Shroud повідомив, що він не знає, чи буде грати у VALORANT за Sentinels і надалі. 4 серпня стрімер дебютує за команду на турнірі «Останнього шансу», щоб спробувати потрапити на Чемпіонат Світу.

Подальша його доля у професійному Валоранті залежить від виступу та від того, як буде розвиватися північно-американська сцена, бо гра переходить на франшизну систему і поки невідомо, чи отримають Sentinels слот у регіональній лізі та постійне партнерство з Riot.  

Раніше у цьому місяці Шрауд несподівано повернувся до професійних змагань, приєднавшись до складу Sentinels з VALORANT. 28-річний гравець, який колись був гравцем CS:GO у Cloud9, змагатиметься з командою на Last Chance Qualifier з 4 по 14 серпня.

Переможець турніру отримає право на участь у Чемпіонаті Світу у вересні. Якщо Sentinels пройдуть кваліфікацію, Shroud буде виступати на турнірі в Стамбулі.

Повернення Shroud до професійних змагань викликало неабиякий резонанс серед ігрової спільноти. Шрауд був в інактиві з серпня 2017 року, коли він пішов з кіберспорту та став одним з найпопулярніших стрімерів.

Читайте також про порівняння CS:GO та VALORANT. 

Источник