Скрипник: Металіст 1925 у таблиці розташовується там, де він не хоче бути

Керманич Металіста 1925 прокоментував прийдешній матч проти Зорі.

Віктор Скрипник, фото ФК Металіст 1925

Віктор Скрипник, фото ФК Металіст 1925 31 березня 2024, 09:17

Харківський Металіст 1925 у двадцять другому турі української Прем’єр-ліги зіграє гостьовий матч проти луганської Зорі.

УПЛ. Анонс матчiв другого дня 22-го туру

Напередодні гри головний тренер «жовто-синіх» Віктор Скрипник прокоментував стан своїх підопічних.

«Жодних таємниць немає. Працювали так, як завжди працюємо. Тільки гра покаже наскільки добре ми працювали. Хотіли охопити все: і над помилками працювали, і щось своє відпрацьовували. Проте виключно гра покаже добре чи не добре ми це робили.

Ми не дивимось на суперника, адже кожен суперник складний. Я сподіваюсь, що проти нас також складно грати. Але як показує практика та наші результати — ми багато пропускаємо. Це був наш найголовніший головний біль, хочеться пропускати менше, відтак від цього відштовхуємося.

Бувають такі матчі, що нічого не створюєш, а виграєш, а буває навпаки, коли ти впевнений у собі, працюєш, але трапляються дрібні помилки, котрі призводять до такого, як ми награли.

Якщо ми будемо думати виключно про ті матчі, які програли — це також не добре. Дивимось уперед, хочемо якнайшвидше вийти на поле, знову робити свою працю та робити це добре. Проте, повторюсь, лиш гра все покаже.

Я не зважаю уваги на те, що Зоря — мій колишній клуб. Кожен суперник є принциповим, для нас кожна гра принципова. Ми розташовуємося там, де ми не хочемо бути, ми маємо бажання все покращити.

Зоря є Зоря, так, я там працював, але це не та історія, де я маю казати, що це найпринциповіша гра у моєму житті. Напевне — усе ж таки ні. Нормальна команда, яка грає в футбол, знайшли себе хлопці.

Перше коло було важким для них, зараз вони в хорошому тонусі, нас чекає дуже потужний суперник. Але, ще раз кажу, ми дивимося на себе, ми хочемо покращити себе. Ті результати, які ми показуємо — вони нас не влаштовують, хлопці це розуміють та, думаю, що буде покращення.

У кожній команді УПЛ є хлопці, які вміють добре грати в футбол. Точно так і в «Зорі», є хлопці швидкі, є хлопці, які вже мають досвід гри в національній збірній та в молодіжній, юнацькій командах. Також суперники мають міжнародний досвід, його також не можна купити, на нього ти маєш напрацювати.

Зоря — це хороша команда, котра знайшла себе. Друге коло демонструє, що ті висновки, які вони зробили, вони — правильні», — заявив український фахівець.

[embedded content]

Матч Зоря — Металіст 1925 відбудеться 31 березня, о 15:30.

Источник