Тен Гаг: Нам не вистачало семи гравців стартового складу, але ми дали бій одній із найкращих команд ліги

Наша пісня хороша, починай спочатку.

Тен Гаг, getty images

Тен Гаг, getty images 13 травня 2024, 12:52

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Гаг прокоментував домашню поразку у матчі 37-го туру АПЛ з лондонським Арсеналом (0:1). Його слова наводить BBC.

«Ми можемо впевнено дивитися в очі фанатам після гри з Арсеналом. У матчі з Крістал Пелес (поразка 0:4 — ред.) це точно було неможливо, але видно, що вболівальники нас підтримують, і сьогодні ми їм відплатили. Це має стати стандартом.

Правильне ставлення до справи — ось із чого все починається. Ми повинні формувати його протягом тижня і в день гри бути готовими. Сьогодні так і було. Нам не вистачало семи гравців стартового складу, але ми дали бій одній із найкращих команд ліги.

Вся справа у виконанні. Коли в тебе немає правильного ставлення, коли ти не пресингуєш належним чином, супернику стає легко. У ситуації з голом півзахисник припускається невеликої помилки, і вона тягне за собою серйозні наслідки.

Фанати розуміють ситуацію. Коли у вас стільки травм, особливо в ключових зонах, ви не отримуєте того, на що заслуговуєте. Фанати нас підтримують, вони з нами.

Гравці теж люди. Раз на три місяці у команди може бути неправильне ставлення до справи, і в понеділок це проявилося. Але в цієї команди завжди міцний дух.

У нас проблеми, і проблеми коштують нам потрібних результатів. Але я не знаю, де ми маємо бути, коли в нас всі здорові. Коли всі гравці доступні, ти набираєш більше очок. Особливо це стосується оборони, ми даємо створювати багато моментів і пропускаємо багато голів. Минулого сезону ми лідирували за сухими матчами в АПЛ», — сказав головний тренер манкуніанського клубу.

Раніше головний тренер Арсеналу висловився про матч з МЮ.

Источник