Українська та італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю

8 лютого 2024 року в Парижі українська та італійська асоціації футболу підписали важливий документ.

Габріеле Гравіна та Андрій Шевченко, УАФ

Габріеле Гравіна та Андрій Шевченко, УАФ 13 лютого 2024, 14:50

ІФА та УАФ започатковують новий проєкт. Мова йде про реалізацію в Центрі Коверчіано спільних заходів технічного тренувального характеру за участю молодих українських гравців і тренерів.

«Я пишаюся тим, що Україна обрала Італію для початку такої важливої як з футбольної, так і з ціннісної точки зору співпраці», — заявив президент ІФА Габріеле Гравіна. — «Ми завжди були на боці наших українських друзів через ініціативи солідарності, щоб допомогти покращити умови життя звичайних людей, а також спортивні проєкти, надаючи можливості для реєстрації в них тисячам молодих людей, які втекли від війни. Зараз ми забезпечимо ще більш структурований шлях технічної співпраці, яка має на меті гарантувати майбутнє українського футболу. З Андрієм ми дружимо протягом тривалого часу, я бажаю йому успішної роботи для своєї країни на його новій посаді».

«Італія завжди була для мене другою домівкою, наповненою незабутніми спогадами. Я вдячний кожному італійцю за постійну підтримку з першого дня повномасштабної війни в Україні. І я з нетерпінням чекаю реалізації спільних проєктів для розвитку українського футболу», — зазначив президент УАФ Андрій Шевченко.

Обидві національні асоціації мають намір зміцнювати та розвивати відносини дружби та технічної співпраці, допомагаючи тренерам та молодим гравцям реалізувати свій людський і професійний потенціал, а також брати участь у спортивних та освітніх заходах в Італії.

Источник