Віктор sdy⁠ Оруджев дав інтерв’ю HLTV після першої перемоги за NAVI. Читайте повний переклад

Отримавши першу перемогу в серії у футболці Natus Vincere, Віктор sdy⁠ Оруджев дав коротке інтерв’ю порталу HLTV. Ми зробили для вас переклад.

Natus Vincere увійшли до фіналу BLAST Premier Spring у часи вторгнення Росії в Україну та щойно кікнувши свого капітана Кирила ⁠Boombl4 Михайлова. sdy взяли в команду у якості тимчасової заміни і його майбутнє залежить від результату цього турніру.

Турнір в Лісабоні почався для NAVI невдало, з програшу OG, але вже в наступному матчі вони виграли в BIG з рахунком 2-0 і вийшли в Play-off турніру. 

Після цієї важливої перемоги sdy поспілкувався з HLTV, щоб розповісти про те, як він приєднався до Natus Vincere і про те, як це грати з Олександром ⁠s1mple⁠ Костилєвим, а також про свою думку щодо Дениса electroNic⁠ Шаріпова, як ігрового лідера.

Вітаємо, як ви почуваєтеся після першої перемоги в матчі за NAVI?

Все чудово, я щасливий, що ми не вилетіли з турніру.

Чи очікували ви отримати дзвінок від NAVI?

Ні, не дуже, я був здивований, як я вже згадував у деяких інтерв’ю. Мій агент справді добре попрацював.

Як це було прийти в команду, почати співпрацювати гравцями?

У них є якісь труднощі, якісь проблеми, але в цілому ми намагаємося робити все можливе, тренуємось і виправляємо свої помилки в грі, і, як бачите, з кожним днем у нас виходить все краще.

Якою була ситуація з роллю в грі для вас, NAVI запитали вас, де ви хотіли б зіграти, чи ви підходите для того, що їм потрібно?

В більшості випадків я вписуюся у звичні для мене позиції, мені все підходить, тому що я універсальний гравець і раніше грав багато позицій. Звичайно, є ролі, які я раніше не грав, але це добре, я звикаю і буду вчитися чомусь новому – це круто.

Ви очікували перемогу з рахунком 2-0 над BiG?

Я нічого не очікував від цієї гри, я просто прийшов і грав раунд за раундом, от і все.

s1mple у цій серії показав вінтажний перфоменс; як це грати з гравцем, якого багато хто вважає GOAT?

Це хороший досвід, особливо коли ви бачите, як він робить своє «шоу», якщо це можна так назвати (усміхається). Це пекельний досвід.

Чи є мета виграти цей турнір?

Я не ставив таку мету для себе, але для всієї команди звісно ми цього прагнемо. Для мене, я намагаюся йти крок за кроком, моя мета – грати все краще з кожним днем.

Яким, з вашої точки зору, є electroNic як лідер у грі?

Я думаю, що він шалено розумна людина в грі та поза грою, і він чудово справляється з роботою, тому що бачить гру на іншому рівні. Він просто хороший.

Читайте також інтерв’ю з Олександром s1mple Костилєвим перед BLAST Premier Spring Final 2022

Источник