Wargaming закривають СНД сервер World of Warplanes. Можливо це пов’язано з тим, що літаки розробляла українська «Перша студія»

Компанія Wargaming повідомила про закриття СНД сервера однієї зі своїх ігор. У зверненні розробник не називає причин, через що сервер буде закрито, але можна припустити, що це пов’язано з тим, що гру розробляла українська Перша Студія. Цілком ймовірно, що українці, які займаються проектом, просто висунули певні ультимативні вимоги до Wargaming.

Після закриття СНД серверів, скоріше за все користувачі зможуть переїхати на EU сервер, але чи всі чи з якимись обмеженнями — про це обіцяють повідомити окремо.

З моменту запуску World of Warplanes ми докладали всіх зусиль для того, щоб час, який ви проводили в грі, був насиченим, захоплюючим і цікавим.

На жаль, ми змушені повідомити вас про те, що СНД сервер World of Warplanes буде зупинено. Ми запланували це відключення за 180 днів, а саме на 13 грудня 2022 року.

Також відсьогодні, 15 червня 2022 року, для гравців СНД сервера будуть відключені покупки в преміум-магазині World of Warplanes та Steam. При цьому до моменту остаточного вимкнення СНД сервера гри ви зможете продовжити використовувати спільні для інших проектів WG внутрішньоігрові цінності (ігрове золото, ігровий преміум акаунт, вільний досвід) на власний розсуд, а також грати без додаткових обмежень.

Ми дуже вдячні всім гравцям, які приєдналися до нас як на запуску гри, так і вчора. Думки та ідеї кожного з вас, вся ваша пристрасть до польоту були неоціненними у цій подорожі, саме вони надихали та надихають нас на розробку World of Warplanes.

Подробиці можливого перенесення внутрішньоігрового облікового запису World of Warplanes з сервера СНД на сервер EU ми повідомимо додатково, стежте за новинами.

Дякую вам за те, що ви з нами всі ці роки,

Команда World of Warplanes.

Читайте також про нову кіберспортивну премію, яку заснувала ESL.

Источник