Офіційно: Мілік не допоможе Польщі на Євро-2024 через серйозну травму в матчі з Україною

У складі команди Міхала Пробежа існують великі кадрові проблеми напередодні чемпіонату Європи.

Аркадіуш Мілік та його травми проти України, pzpn.pl

Аркадіуш Мілік та його травми проти України, pzpn.pl 08 червня 2024, 15:50

У рамках підготовки до найближчого Євро-2024 національна збірна України провела товариський матч у Варшаві зі збірної Польщі, в якому зазнала поразки з рахунком 1:3.

Утім, незважаючи на підсумкову перемогу, польська команда зіткнулася з поганими новинами, що безпосередньо пов’язані з травмами усередині команди.

Як повідомляє офіційний сайт Польського футбольного союзу (PZPN), нападник збірної Польщі Аркадіуш Мілік, який отримав травму вже на п’ятій хвилині матчу з Україною, не зможе зіграти на майбутньому чемпіонаті Європи у Німеччині за підсумками медичного обстеження, яке визначило серйозний характер пошкодження.

Окрім цього пошкодження з “синьо-жовтими” отримали захисник Себастьян Валюкевич (м’язова травма) та опорний півзахисник Тарас Романчук (травма гомілковостопного суглоба), проте, як очікується, це не завадить їм бути готовими до Євро-2024.

Напередодні континентальної першості у лазареті збірної Польщі також перебувають наступні гравці: Нікола ЗалевськіМіхал СкурашБартош Саламон, Якуб Ківьор (м’язові пошкодження) та Кацпер Урбанські (сильний забій щиколотки). Про їхню подальшу долю в таборі збірної стане відомо пізніше.

Нагадаємо, Євро-2024 пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Дивіться відео голів та огляд матчу Польща — Україна на Football.ua.

Источник