Олімпіакос — Фіорентина: онлайн-трансляція фіналу Ліги конференцій

Football.ua разом з GGBET представляє текстову трансляцію фіналу Ліги конференцій, який пройде 29 травня та розпочнеться о 22:00.

Олімпіакос — Фіорентина: онлайн-трансляція фіналу Ліги конференцій

27 травня 2024, 23:00

У фіналі Ліги конференцій на нас чекає протистояння між Олімпіакосом та Баєром. Минулого сезону ЛК виграв Вест Гем.

Ця зустріч пройде в Афінах на стадіоні Айя-Софія. Стартовий свисток матчу пролунає 29 травня о 22:00 за київським часом, а слідкувати за його подіями ви зможете в текстовій онлайн-трансляції на Football.ua.

Зазначимо, що матч обслуговуватиме Соареш Діаш із Португалії.

Компанія GGBET пропонує на цей матч наступні коефіцієнти: перемога Фіорентини –  2.3,  нічия — 3. 18, успіх Олімпіакоса  — 3.02. Дивіться лінію GGBET на сайті та знайдіть для себе цікавий матч.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ФІНАЛУ ЛІГИ КОНФЕРЕНЦІЙ ОЛІМПІАКОС — ФІОРЕНТИНА:

Онлайн-трансляція з’явиться в цій новині в день матчу.


ᴛᴇʟᴇɢʀᴀᴍ ✉️ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ ▶️ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ 📸 | ꜰᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ📘 

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ FOOTBALL.UA!

Партнер проєкту — ліцензійний букмекер GGBET. Широка лінія на понад 70 видів спорту та дисциплін кіберспорту дозволяє обирати тільки найкращі події. Бренд створює унікальний український YouTube-контент, є партнером зірок світового кіберспорту та реалізує соціальні проекти. 


GGBET ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ НА ПІДСТАВІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ БУКМЕКЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВИДАНОЇ КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023 № 128), ТА ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ АЗАРТНИХ ІГОР КАЗИНО У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ВИДАНО КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023№ 129).

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ

Источник