Польща — Нідерланди. Напередодні

У рамках третього ігрового дня першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024, який проходить у Німеччині, відбудеться зустріч між національними збірними Польші та Нідерландів — представниками квартету D.

[*] — положення команди в рейтингу ФІФА


[28] ПОЛЬЩА — НІДЕРЛАНДИ [7]

НЕДІЛЯ, 16 ЧЕРВНЯ, 16:00. ФОЛЬКСПАРКШТАДІОН, ГАМБУРГ. ГОЛОВНИЙ АРБІТР — САНДРО ШЕРЕР (ШВЕЙЦАРІЯ). ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ НА MEGOGO та СУСПІЛЬНЕ


За версією букмекерів, фаворитами майбутнього протистояння є підопічні Рональда Кумара. Так, на перемогу Нідерландів в основний час пропонується коефіцієнт 1,58, тоді як потенційний успіх Польщі оцінюється показником 6,40. Ймовірність нічийного результату представлена коефіцієнтом 4,10.


УСЕ ГОЛОВНЕ ПРО ЄВРО-2024 В НАШОМУ TELEGRAMТРЕНЕРИ ГОВОРЯТЬ


Міхал Пробеж, головний тренер збірної Польщі: “Ми знаємо, наскільки сильні Нідерланди. Ми поважаємо їх, але не боїмося. У відновленні Роберта Левандовські спростерігається прогрес, тож ми сподіваємося, що він повернеться на гру проти Австрії. Нашим завданням є виживання в цій грі, і у нас є план, як можна цього досягти. Я сподіваюся, що ми добре підготували наших гравців — ми показали їм 20 записів матчів збірної Нідерландів”.

Рональд Куман, головний тренер Нідерландів: “Кожен суперник у нашій групі складний: можливо, не такого рівня якості, як Франція, але Польща — добре організована та сильна команда, міцна в обороні. Вони фізично сильні. Так, звичайно, у нас є кілька талановитих гравців у лінії півзахисту, але ми не підходимо до цього матчу так, ніби ми вже його виграли. Однієї перемоги мало — потрібно, щоб всі залишалися здоровими”.


ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ


ПОЛЬЩА :  Щесни — Беднарек, Давідович, Ківьор — Франковські, Сліш, Пьотровські, Модер, Залевські – Зелінські — Букса

Заявка збірної Польщі на Євро-2024:

НІДЕРЛАНДИ : Вербрюгген — Думфріс, де Врнй, ван Дейк, Аке — Рейндерс, Схаутен, Веерман — Сімонс, Депай, Гакпо

Заявка збірної Нідерландів на Євро-2024:


ОЧНІ ЗУСТРІЧІКОМАНДИ У ВІДБОРІ НА ЄВРО-2024


ПОЛЬЩА : 

НІДЕРЛАНДИ :


ПОТОЧНА ФОРМА


footballпрогноз 0:2

Источник