Президент про ракетний удар рф по Черніову: Цього не було б, якби Україна отримала достатньо систем ППО

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2024, 11:27

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності для України додаткових систем протиповітряної оборони, щоб запобігти російським атакам на кшталт тих, що сьогодні була направлена на Чернігів.

Про це він написав у телеграм-каналі.

Глава держави повідомив, що станом на цей час відомо про 20 постраждалих і 10 загиблих. Триває рятувальна операція після російського ракетного удару, під завалами залишаються люди.

«На жаль, кількість загиблих може зрости. І цього не було б, якби Україна отримала достатньо засобів ППО та якби рішучість світу в протидії російському терору теж була достатньою», — заявив Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що терористи здатні ламати життя лише тоді, коли спочатку їм вдається залякати тих, хто здатен зупинити терор і захистити життя.

«Рішучість має значення. Підтримка має значення. Української рішучості достатньо. Потрібна достатня рішучість партнерів і достатня підтримка, яка її відображатиме», — заявив він.

Як повідомляла АрміяInform, вранці 17 квітня росіяни вдарили по Чернігову трьома ракетами.

https://armyinform.com.ua/2024/04/17/prezydent-pro-raketnyj-udar-rf-po-cherniovu-czogo-ne-bulo-b-yakby-ukrayina-otrymala-dostatno-system-ppo/