Президент провів Ставку в Харкові: Ситуація контрольована, окупантам завдають відчутних втрат

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Травня 2024, 12:36

Президент України Володимир Зеленсбкий провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача у Харкові.

Про це йдеться у повідомлені в телеграм-каналі глави держави.

«Заслухав розгорнуту доповідь Головкома Олександра Сирського, командувачів ОСУВ «Хортиця» Юрія Содоля та ОТУ «Харків» Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців», — йдеться у повідомленні.

На засіданні також детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та наші, українські, можливості протидіяти російським наступальним планам.

Володимир Зеленський наголосив, що станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним і Сили оборони посилюють підрозділи.

Очільники ГУР та СЗР доповіли щодо намірів окупанта, керівник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів. Визначено план подальших дій — і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні.

«Заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Дав відповідні доручення», — повідомив Президент.

Раніше повідомлялося, що Силам оборони вдалося частково стабілізувати ситуацію на Харківському напрямку, окупантів знищують усіма наявними засобами.

https://armyinform.com.ua/2024/05/16/prezydent-proviv-stavku-v-harkovi-sytuacziya-kontrolovana-okupantam-zavdayut-vidchutnyh-vtrat/