Президент України провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2024, 18:43

Глава Української держави Володимир Зеленський подякував канцлеру Німеччини Олафу Шольцу за надання додаткової системи Patriot, систем IRIS-T й Skynex, ракет і набоїв до наявних зенітно-ракетних систем.

Про це йдеться на сайті Президента України, передає АрміяInform.

«Дякую, Олафе, за твоє лідерство! Це справжній вияв підтримки України в критичний для нас час. Закликаю всіх інших лідерів держав-партнерів наслідувати цей приклад», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський розповів про поточну ситуацію в енергетиці, особливо на Харківщині, а також в інших постраждалих регіонах і про оперативну обстановку на лінії фронту й поточні потреби Сил оборони.

Президент України подякував за підтримку чеської ініціативи з пошуку артилерійських снарядів для України й підкреслив, що її ефективність прямо залежить від вчасної реалізації.

Співрозмовники обговорили підготовку до конференції з відбудови України, що відбудеться у Німеччині влітку, та організацію Глобального саміту миру у Швейцарії. Скоординували зусилля, покликані забезпечити якнайширшу участь країн Глобального Півдня.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Володимир Зеленський оглянув новітні зразки зброї та заслухав доповідь щодо їх застосування на фронті.

https://armyinform.com.ua/2024/04/13/prezydent-ukrayiny-proviv-telefonnu-rozmovu-z-kanczlerom-nimechchyny-olafom-sholczom/