На Тайвані 18 лютого 2021 під час випробувального польоту розбився безпілотний авіакомплекс Teng Yun. Як інформує розробник, Національний науково-технічний інститут Чунг-Шан, літак вилетів з бази повітряних сил і впав у лісопарковій смузі.
Про це доповідає Мілітарний з посиланням на локальні медіа.
Ніхто не постраждав, але фюзеляж БПАК зруйнувався від зіткнення з деревом.
Розробник стверджує, що причиною аварії стала помилка в системі керування апаратом. Літак здійснив вимушену посадку відповідно до прописаного алгоритму. Однак сісти на травянисту ділянку поверхні не вдалося.
[embedded content]
Teng Yun – середній безпілотний авіакомплекс близький за класом до американського Reaper MQ-1.
Здатний нести на зовнішній підвісці керовані ракети AGM-114 Hellfire. Дальність польоту – 1000 км, тривалість безперервного польоту – 24 години.
Прототи був представлений вперше в 2015 році. Спершу Збройні сили Тайваня відмовилися закуповувати систему через ненадійність електроніки. Однак розробник представив вдосконалену версію, яка розпочала випробування в 2020 році і мала пройти бойові тестування в 2021-ому.
Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект — одна кава — 30 гривень — дозволять нам працювати для Вас!
➡ Приват 5168 7422 0031 9014
➡ Моно: 4441 1144 4179 6255
Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua
Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
https://mil.in.ua/uk/news/rozbyvsya-tajvanskyj-udarnyj-dron-teng-yun/