Рустем Умєров закликав партнерів надати Україні більше зброї, бо ворог активізувався

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Травня 2024, 20:06

Міністр оборони України Рустем Умєров виступив із відеозверненням до учасників VII Копенгагенського саміту демократії — представницької конференції, яка зібрала лідерів країн і організацій обговорити посилення демократії у сучасному світі.

Про це йдеться в повідомленні Рустема Умєрова.

Міністр оборони України подякував своєму колезі, міністру оборони Данії Троельсу Лунду Поульсену, за його роль у посиленні української оборонної індустрії, за лідерство Данії у підтримці українських виробників.

«Зазначив, утім, що ми потребуємо більше зброї та боєприпасів для відбиття атак російських агресорів, які значно активізувались. Артилерійські снаряди, засоби протиповітряної оборони та боєприпаси до них — наші першочергові військові потреби», — зазначив Рустем Умєров.

Він переконаний, що обіцяні Данією та іншими країнами-партнерами літаки F-16 суттєво посилять українські оборонні спроможності. Міністр подякував за підготовку українських пілотів та допоміжного персоналу.

«Сьогодні демократія потребує захисту. Хоробрі українські воїни стримують навалу російської тиранії в Україні та перекривають їй шлях далі в демократичну Європу. Але вони потребують допомоги. Вірю, що разом ми зможемо захистити наші спільні цінності та здобути перемогу у цій війні!», — заявив Рустем Умєров.

https://armyinform.com.ua/2024/05/15/rustem-umyerov-zaklykav-partneriv-nadaty-ukrayini-bilshe-zbroyi-bo-vorog-aktyvizuvavsya/