Сили оборони утримують позиції в Кринках, острів Нестрига ворог навіть не намагається штурмувати

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Травня 2024, 13:11

На Південному напрямку найбільш активні дії відбуваються на Хервсонщині, українські підрозділи продовжують утримувати плацдарм в Кринках.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«На Старомайорське і Роботине вчора було по одному штурму, а на Кринки – 9. Але всі вони були безуспішні, ворог був випущений відступити  з втратами», — сказав Дмитро Плетенчук.

За його словами, суттєвих змін на цій ділянці фронту немає і морські піхотинці продовжують тримати позиції та навіть мають успіхи.

«Ситуація залишається досить напруженою і контрольованою. Ворог вже деякий час не вчиняє спроб повернути острів Нестрига», — додав речник.

Дмитро Плетенчук підкреслив, що накопичення або створення наступальних угруповань не спостерігається. Різких змін у стані та положення ворога не відбувається.

За інформацією Генерального штабу ЗС України, на Придніпровському напрямку, на плацдармах на лівому березі річки Дніпро, 24 травня було відбито атаку ворога в районі Кринків. При цьому наші воїни проводять заходи з посилення оборонних рубежів.

https://armyinform.com.ua/2024/05/24/syly-oborony-utrymuyut-pozycziyi-v-krynkah-ostriv-nestryga-vorog-navit-ne-namagayetsya-shturmuvaty/